Tu Europeana 2018

Szanowni Państwo!

W imieniu Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu oraz warszawskiej Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego i Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego zapraszamy Państwa na seminarium i warsztaty TuEuropeana.

Kiedy? 25-26 X 2018r. (czwartek, piątek).
Gdzie? Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu, ul. Gagarina 13, sala audytoryjna nr 8.

TuEuropeana to szereg działań edukacyjno-informacyjnych wokół wykorzystania zasobów archiwalnych w materiałach edukacyjnych oraz strategicznego myślenia o cyfrowych zbiorach w instytucjach.

Pierwszy dzień seminarium poświęcony będzie wystąpieniom z naszego regionu oraz prawu autorskiemu i Europeanie. Dzień drugi to warsztaty Impact Playbook – Myślenie Efektami. 

Udział jest bezpłatny. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://tueuropeana.pl/ , należy zjechać w dół i kliknąć w zakładkę "Dla posiadaczy kolekcji". Tam znajduje się program i link do rejestracji.

Na seminarium i warsztaty obowiązuje rejestracja on-line. Rejestracja oznacza zapisanie się na seminarium i warsztaty, ale ponieważ liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, pod koniec rejestracji poprosimy Państwa o wybranie spośród siebie 1-2 osób na warsztaty (jeżeli liczba chętnych przekroczy liczbę miejsc). 


Serdecznie zapraszamy!

 

Tu Europeana 2018