Szkolenie biblioteczne

Elektroniczny kurs szkolenia bibliotecznego został przygotowany dla studentów pierwszego roku, którym znajomość zasad funkcjonowania i korzystania z Biblioteki Uniwersyteckiej ułatwi studiowanie, a także dla pozostałych użytkowników Biblioteki zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o usługach oferowanych przez główną książnicę UMK.

Zachęcamy do zapoznania się z treściami stron internetowych obejmujących materiały niezbędne do nabycia wiedzy i umiejętności w zakresie korzystania z Biblioteki oraz zaliczenia testu. 

Studentów pierwszego roku, dla których szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, prosimy o wypełnienie testu weryfikującego wiedzę o Bibliotece, dostępnego na platformie Moodle. Po zalogowaniu się przez Centralny Punkt Logowania (tak jak do USOSa) prosimy o uzupełnienie w swoim profilu numeru indeksu i danych osobowych. Aby zaliczyć test należy odpowiedzieć poprawnie na 4 z 6 losowo wybranych pytań, zdobywając minimum 4 punkty na 6 możliwych.

W roku akademickim 2019/2020 szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe dla studentów:

  • Instytutu Medycyny Weterynaryjnej
Każdy może mieć wpływ na treść szkolenia, przesyłając swoje uwagi na adres info-bib@bu.umk.pl. Państwa wskazówki pozwolą monitorować, poprawiać i udoskonalać kurs. Za wszystkie będziemy bardzo wdzięczni.