Informacje ogólne

Informacje dla studentów

Jak mogę zadać pytanie bibliotekarzowi?

Skorzystaj z komunikatora

Pytania ogólne, informacja katalogowa, kwerendy. UWAGA! Komunikator jest aktywny w godzinach otwarcia Biblioteki

 

Wyślij email

Jeżeli strony www Biblioteki Uniwersyteckiej nie zawierają poszukiwanych informacji lub np. wystąpią problemy w przeszukiwaniu katalogów, można wysłać pytanie do bibliotekarza dyżurującego w Informacji. Należy przy tym pamiętać, aby podać swoje dane, tj. imię i nazwisko oraz numer albumu / karty bibliotecznej. Odpowiedzi będą przesłane na podany przez użytkownika adres. Zapytanie wyślij na e-mail: informacja@bu.umk.pl.

Zadzwoń do nas

Tel.: (+48 56) 611-4399 - pytania ogólne, informacja katalogowa, kwerendy. Telefon zostanie odebrany w Informacji. Możesz też skierować pytanie do wybranego przez siebie oddziału Biblioteki. Uwaga! Telefony są odbierane w godzinach otwarcia poszczególnych oddziałów. Przejdź do strony Godziny otwarcia, która zawiera też numery telefonów.

Wyślij list

Jeśli wolisz tradycyjną formę korespondencji, wyślij do nas list na adres: Biblioteka Uniwersytecka, ul. Gagarina 13, 87-100 Toruń.

Przyjdź do nas

Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z bibliotekarzem. Wspólnie spróbujemy rozwiązać problem, znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie wiesz do jakiego oddziału zwrócić się ze swoim pytaniem, odwiedź Informację (I piętro). Zobacz na mapie, jak do nas dojechać.

Wejdź do gmachu