TB 2020 baner www

Skosztuj pyszny Quiz wiedzy o Bibliotece Uniwersyteckiej w Toruniu

Szczypta pieprzu szczypta soli, trochę wody, mąki, woli - wrzuć do garnka wiedzy Quiz, 15 pytań i jesteś mistrz!

Sprawdź swoją wiedzę o BU UMK!

Możesz zagrać samemu lub z przyjaciółmi! Zaproś do gry swoich znajomych!

TB 2020 Patronat

Szanowni Państwo,

w dniach 8-15 maja jak co roku zapraszamy na cykl imprez w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Tegoroczna, siedemnasta edycja odbywa się pod hasłem „Zasmakuj w Bibliotece”. Jest to edycja wyjątkowa ponieważ wszystkie kreowane przez nas wydarzenia mają charakter online w związku ze światową  pandemią.

Proponujemy Państwu na naszych stronach między innymi zwiedzenie cyfrowych wystaw, wysłuchanie i obejrzenie kilku ciekawych opowieści, rozwiązanie Quizu wiedzy o naszej bibliotece. Zapraszamy na dwa autorskie spotkania, a także do wzięcia udziału w otwartym warsztacie wideo tworzenia kolekcji i wystaw w Omeka.

Jako, że pragniemy zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznego Tygodnia Bibliotek „rozsmakować” Państwa w Bibliotece nie zabraknie kulinarnych przepisów prezentowanych przez Bibliotekarzy BU, a wybranych z zabytkowych zbiorów KPBC.

Serdecznie zapraszamy.

Zostańcie Państwo z Nami w domach!

Organizatorzy:

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu