Moje konto Wyszukiwanie zaawansowane Pomoc

Analiza bibliometryczna

Bibliografia pracowników UMK w bazie Omega (tymczasowy dostęp do starej bazy Expertus).

Repozytorium rUM@K

Deponowanie naukowych zasobów informacyjnych w celu ich długotrwałego zachowania

Repozytorium danych

Repozytorium służy do gromadzenia, przechowywania i udostępniania danych badawczych.

Open Access

Strony poświęcone otwartej nauce i otwartemu dostępowi

Aktualności Aktualności

Oferta pracy - konserwator

POPC - logotypy

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu zatrudni pracownika na stanowisko młodszego konserwatora książki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z dziedziny konserwacja i restauracja dzieł sztuki o specjalizacji konserwacja papieru i skóry
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne
  • mile widziany staż pracy i doświadczenie przy konserwacjach zachowawczych zespołów obiektów bibliotecznych

Główny zakres obowiązków:

Konserwacja zachowawcza zbiorów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przeznaczonych do digitalizacji w ramach projektu Program Operacyjny Polska Cyfrowa nr POPC.02.03.01-00-0039/18 pod tytułem Ucyfrowienie zasobów akademickich regionu kujawsko-pomorskiego dla potrzeb nauki i dydaktyki całego kraju (praca w UMK oraz UKW w Bydgoszczy).

Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu od 1.09.2018 do 31.05.2021. Umowa o pracę zostanie zawarta po podpisaniu umowy o dofinansowanie w/w projektu. W przypadku nieuzyskania niniejszej umowy Uniwersytet Mikołaja Kopernika może odstąpić od zawarcia umowy o pracę na zawarte w ogłoszeniu stanowisko.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny

Oferty z dopiskiem „konserwator książki” należy składać w terminie do dnia 31.07.2018 r. w Sekretariacie Biblioteki Głównej UMK, pokój nr 137, ul. Gagarina 13, 87-100 Toruń albo przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@bu.umk.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zatrudniony bedzie miał prawo ubiegać się o miejsce w hotelu asystenckim lub akademiku UMK.

Warunkiem koniecznym jest wypełnienie i załączenie klauzuli (załącznik).