Życzenia świąteczno-noworoczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia radości, spokoju oraz wszelkiej pomyślności. Niech ten magiczny czas niesie ze sobą mnóstwo ciepła i miłości, a wspólne chwile spędzone w gronie najbliższych będą pełne uśmiechu i wzajemnej życzliwości.

W Nowym Roku życzymy Państwu samych sukcesów, spełnienia marzeń oraz wiele inspirujących wyzwań.

Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu

Toruń, Boże Narodzenie 2023 r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

On the occasion of the upcoming Christmas, we would like to wish you joy, peace, and all kinds of happiness. May this magical time bring lots of warmth and love, and may the moments spent together with loved ones be filled with smiles and mutual kindness.

In the New Year, we wish you all the success, fulfillment of your dreams, and many inspiring challenges.

Management and Employees of the Nicolaus Copernicus University Library in Toruń wish you a Merry Christmas and a Happy New Year!

Toruń, Christmas 2023 r.

Życzenia Świąteczne 2023