Zarządzanie danymi badawczymi – szkolenie

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego (ICM UW) oraz Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu serdecznie zapraszają na szkolenie Zarządzanie danymi badawczymi, które odbędzie się 26 listopada 2019 r. w godz. 9.00-15.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Gagarina 13 w sali konferencyjnej nr 8.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zarejestrowanie się po 3 listopada poprzez formularz na stronie internetowej projektu (w zakładce Szkolenia – Formularz rejestracyjny).

Zachęcamy także do zapoznania się z broszurami informacyjno-edukacyjnymi na temat danych badawczych, dostępnymi na stronie witryny Dziedzinowe repozytoria otwartych danych badawczych w zakładce Pliki do pobrania.

Serdecznie zapraszamy!