Ocalić od zapomnienia: z dziejów wyższej uczelni weterynaryjnej we Lwowie - fotorelacja z konferencji

Szanowni Państwo

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z konferencji "Ocalić od zapomnienia: z dziejów wyższej uczelni weterynaryjnej we Lwowie", która miała miejsce 19 stycznia o godz. 11.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej UMK. Konferencja odbyła się z udziałem przedstawicieli Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii im. Stefana Grzyckiego: prof. Ivana Parubchaka - Rektora LNUMWiB oraz Profesorów Ałły Vyniarskiej i Antoniego Gamoty.

Jej organizatorami byli Kujawsko–Pomorska Izba Lekarsko–Weterynaryjna z siedzibą w Bydgoszczy, Lwowski Narodowy Uniwersytet Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii im. Stefana Grzyckiego, Instytut Medycyny Weterynaryjnej Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK, Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu oraz Sekcja Historii Medycyny Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.