Książkomaty i stanowiska do samodzielnych wypożyczeń w Bibliotece Uniwersyteckiej

Biblioteka Uniwersytecka zaprasza do korzystania z urządzeń do samodzielnych wypożyczeń i zwrotów książek - tzw. self-cheków i książkomatów.

Stanowiska do samodzielnych wypożyczeń i zwrotów, tzw. self-checki, dostępne są w Bibliotece Głównej (trzy) i w Bibliotece Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (jedno stanowisko). Na tych stanowiskach można samodzielnie wypożyczać i oddawać książki z wolnego dostępu. W Bibliotece Głównej self-checki zostały ustawione na pierwszym i drugim piętrze w obszarach wolnego dostępu do zbiorów.

Stanowisko do samodzielnych wypożyczeń (1) Stanowisko do samodzielnych wypożyczeń (2) Stanowisko do samodzielnych wypożyczeń (3) Stanowisko do samodzielnych wypożyczeń (4)

Możliwość odbioru zamówionych książek, a także zwrotu wypożyczonych, po godzinach otwarcia Biblioteki Głównej zapewnią dwa książkomaty, wewnętrzny zlokalizowany w wiatrołapie wejścia głównego do budynku, i stojący tuż przy wejściu książkomat zewnętrzny. Książkomaty umożliwiają wypożyczanie i przyjmują zwroty książek ze zbiorów Biblioteki Głównej.

Książkomat (1) Książkomat (2)

Na stronie https://www.bu.umk.pl/wypozyczalnia dostępne są zasady korzystania z książkomatów.

Zapraszamy do korzystania.